Špeciálna ponuka

Vyberte si z našej sezónnej ponuky

completion (13)
Akcia 2+1

NOC ZDARMA

krasny_darcek
Darujte zážitok

Darčekový poukaz

foto3_socsiete_bike
Dovolenkujte aktívne

Rekreačný poukaz

Akcia 2+1 noc zdarma

Zažite ForRest Glamping počas jesene. 

Okolitá príroda, unikátne tajchy a na históriu bohatý región Banskej Štiavnice poskytujú skvelé možnosti trávenia jesenných chvíľ. Navyše, teraz so špeciálnou akciou, ktorá potrvá až do 31.10.2022. 

Pri rezervácii 2 nocí, získate jednu noc od nás GRÁTIS. Akcia sa vzťahuje na všetky chatky a platí v dňoch od nedele do štvrtka.

Pre viac informácií o akcii nás kontaktujte:

IMG_9369-2

Darujte zážitok

Urobte radosť nielen sebe ale aj svojim blízkym. Darčeková poukážka určite poteší každého dobrodruha či milovníka prírody a môžete si byť istý, že na darček od vás vaši priatelia tak skoro nezabudnú. 

Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky. Určite spolu niečo vymyslíme.

krasny_darcek

Rekreačný poukaz

ušetrite až 275 EUR z CENY POBYTU

Využite rekreačný poukaz a užite si u nás aktívnu dovolenku ešte výhodnejšie. Získajte príspevok až do výšky 275 €, ktorý tvorí 55 % zo štátom garantovanej maximálnej ceny pobytu 500 €. Rekreačný poukaz platí počas celého roka a vzťahuje sa aj na služby čerpané rodinnými príslušníkmi.

foto3_socsiete_bike

Získajte rekreačný poukaz

  • Rekreačný poukaz môže získať každý zamestnanec, pokiaľ pracuje v spoločnosti s viac ako 50 zamestnancami a má v tejto spoločnosti odpracovaných minimálne 24 mesiacov.
  • Rekreačný poukaz platí pre pobyty na území Slovenskej republiky s najmenej 2 prenocovaniami v rámci pobytu.
  • Pred odchodom z nášho hotela žiadajte faktúru (daňový doklad), ktorý obsahuje: vaše meno, termín pobytu a cenu za pobyt.
  • Faktúru (daňový doklad) predložte svojmu zamestnávateľovi najneskôr do 30 dní po ukončení pobytu, na základe čoho vám zamestnávateľ preplatí príspevok na rekreáciu.
  • Príspevok na rekreáciu sa vzťahuje aj na štátnych zamestnancov, príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Národného bezpečnostného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, colníkov, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a profesionálnych vojakov.

Ponuky na mieru

Svadby

Predstavte si unikátnu svadbu pod otvoreným nebom, na čerstvom vzduchu, v objatí štiavnickej prírody. Kontaktujte nás a zažite u nás svoj nezabudnuteľný deň.

Školenia a eventy

Prežite s kolegami kvalitný čas mimo kancelárie. ForRest je edinečným miestom pre firemné eventy, školenia a porady, ktoré u nás môžete spojiť s aktívnym oddychom.

Catering

Pre malé aj veľké skupiny pripravíme gastronomické zážitky podľa vašich predstáv. Vychutnajte si pečené prasiatko v kruhu rodiny, kamarátov, či kolegov.

Pokiaľ dôjde k uzavretiu areálu z dôvodu obmedzení súvisiacimi s COVID-19, pobyt je možné bezplatne presunúť na iný termín 

pred 20.12. 2022,  okrem 1.7. – 30.9. 2022

Loading...