Špeciálna ponuka

Vyberte si z našej sezónnej ponuky

4 noci za cenu 3
4 noci za cenu 3

jesenná akcia

krasny_darcek
Darujte zážitok

Darčekový poukaz

forrest-glamp_forrestglamp.sk_47
Dovolenkujte výhodne

Rekreačný poukaz

4 noci za cenu 3

Naši milí hostia, chceme sa vám poďakovať za váš veľký záujem, vďaka ktorému sme mali spolu úžasné leto 2021. Ako výraz vďaky, vám ponúkame akciu 4 noci za cenu 3. Pri objednávke pobytu na 4 noci, platíte iba za 3 a štvrtú noc máte od nás, ako pozornosť, grátis. Urobte si radosť a darujte si jesennú dovolenku vo ForRest Glampingu v Štiavnických vrchoch.  Babie leto a jeseň sú u nás nádherné.  Akcia platí v mesiacoch september a október 2021.  

Pre viac informácií o akciovej ponuke nás kontaktujte: 

4 noci za cenu 3_4_3

Darujte zážitok

Urobte radosť nielen sebe ale aj svojim blízkym. Darčeková poukážka určite poteší každého dobrodruha či milovníka prírody a môžete si byť istý, že na darček od vás vaši priatelia tak skoro nezabudnú. 

Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky. Určite spolu niečo vymyslíme.

krasny_darcek

Rekreačný poukaz

ušetrite až 275 EUR z CENY POBYTU

Využite rekreačný poukaz a užite si dovolenku so svojimi blízkymi. Získajte príspevok až do výšky 275 €, ktorý tvorí 55 % zo štátom garantovanej maximálnej ceny pobytu 500 €. Rekreačný poukaz platí počas celého roka a vzťahuje sa aj na služby čerpané rodinnými príslušníkmi.

 

forrest-glamp_forrestglamp.sk_47

Získajte rekreačný poukaz

  • Rekreačný poukaz môže získať každý zamestnanec, pokiaľ pracuje v spoločnosti s viac ako 50 zamestnancami a má v tejto spoločnosti odpracovaných minimálne 24 mesiacov.
  • Rekreačný poukaz platí pre pobyty na území Slovenskej republiky s najmenej 2 prenocovaniami v rámci pobytu.
  • Pred odchodom z nášho hotela žiadajte faktúru (daňový doklad), ktorý obsahuje: vaše meno, termín pobytu a cenu za pobyt.
  • Faktúru (daňový doklad) predložte svojmu zamestnávateľovi najneskôr do 30 dní po ukončení pobytu, na základe čoho vám zamestnávateľ preplatí príspevok na rekreáciu.
  • Príspevok na rekreáciu sa vzťahuje aj na štátnych zamestnancov, príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Národného bezpečnostného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, colníkov, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a profesionálnych vojakov.

Ponuky na mieru

Svadby

Predstavte si unikátnu svadbu pod otvoreným nebom, na čerstvom vzduchu, v objatí štiavnickej prírody. Kontaktujte nás a zažite u nás svoj nezabudnuteľný deň.

Školenia a eventy

Prežite s kolegami kvalitný čas mimo kancelárie. ForRest je edinečným miestom pre firemné eventy, školenia a porady, ktoré u nás môžete spojiť s aktívnym oddychom.

Catering

Pre malé aj veľké skupiny pripravíme gastronomické zážitky podľa vašich predstáv. Vychutnajte si pečené prasiatko v kruhu rodiny, kamarátov, či kolegov.

Pokiaľ dôjde k uzavretiu areálu z dôvodu obmedzení súvisiacimi s COVID-19, pobyt je možné bezplatne presunúť na iný termín pred 23.12. 2021, okrem 1.7. – 30.9.2021.

Loading...