Špeciálna ponuka

Vyberte si z našej sezónnej ponuky

krasny_darcek
Darujte zážitok

Darčekový poukaz

forrest-glamp_forrestglamp.sk_47
Dovolenkujte výhodne

Rekreačný poukaz

Akcia cez týždeň

Príďte si ku nám oddýchnuť cez týždeň.

Pripravili sme si pre vás špeciálnu akciu na pobyt cez týždeň. Na všetky pobyty zrealizované od pondelka do štvrtku získate od nás zľavu -15%.  Akcia platí na pobyty v termíne od 15.5. do 30.6.2022.

Tešíme sa na vás! 
 
lehatka dospeli

Darujte zážitok

Urobte radosť nielen sebe ale aj svojim blízkym. Darčeková poukážka určite poteší každého dobrodruha či milovníka prírody a môžete si byť istý, že na darček od vás vaši priatelia tak skoro nezabudnú. 

Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky. Určite spolu niečo vymyslíme.

krasny_darcek

Rekreačný poukaz

ušetrite až 275 EUR z CENY POBYTU

Využite rekreačný poukaz a užite si dovolenku so svojimi blízkymi. Získajte príspevok až do výšky 275 €, ktorý tvorí 55 % zo štátom garantovanej maximálnej ceny pobytu 500 €. Rekreačný poukaz platí počas celého roka a vzťahuje sa aj na služby čerpané rodinnými príslušníkmi.

 

forrest-glamp_forrestglamp.sk_47

Získajte rekreačný poukaz

  • Rekreačný poukaz môže získať každý zamestnanec, pokiaľ pracuje v spoločnosti s viac ako 50 zamestnancami a má v tejto spoločnosti odpracovaných minimálne 24 mesiacov.
  • Rekreačný poukaz platí pre pobyty na území Slovenskej republiky s najmenej 2 prenocovaniami v rámci pobytu.
  • Pred odchodom z nášho hotela žiadajte faktúru (daňový doklad), ktorý obsahuje: vaše meno, termín pobytu a cenu za pobyt.
  • Faktúru (daňový doklad) predložte svojmu zamestnávateľovi najneskôr do 30 dní po ukončení pobytu, na základe čoho vám zamestnávateľ preplatí príspevok na rekreáciu.
  • Príspevok na rekreáciu sa vzťahuje aj na štátnych zamestnancov, príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Národného bezpečnostného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, colníkov, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a profesionálnych vojakov.

Ponuky na mieru

Svadby

Predstavte si unikátnu svadbu pod otvoreným nebom, na čerstvom vzduchu, v objatí štiavnickej prírody. Kontaktujte nás a zažite u nás svoj nezabudnuteľný deň.

Školenia a eventy

Prežite s kolegami kvalitný čas mimo kancelárie. ForRest je edinečným miestom pre firemné eventy, školenia a porady, ktoré u nás môžete spojiť s aktívnym oddychom.

Catering

Pre malé aj veľké skupiny pripravíme gastronomické zážitky podľa vašich predstáv. Vychutnajte si pečené prasiatko v kruhu rodiny, kamarátov, či kolegov.

Pokiaľ dôjde k uzavretiu areálu z dôvodu obmedzení súvisiacimi s COVID-19, pobyt je možné bezplatne presunúť na iný termín 

pred 20.12. 2022,  okrem 1.7. – 30.9. 2022

Loading...