Zažite ForRest

Doprajte si odpočinok a dovoľte slnku zobudiť vás v ten pravý čas. Vyspite sa tak dlho, ako potrebujete a načerpajte energiu pri výdatných raňajkách s výhľadom na nepoškvrnenú prírodu Štiavnických vrchov. Dnešný deň patrí vám. Je len na vás, čím ho vyplníte.

Neplánujte, vychutnávajte

Kedy naposledy ste mali čas na svoju obľúbenú knihu či dobrú hudbu?  Spomaľte a uvedomte si, že máte celý deň len pre seba. Máte chuť zostať ležať v posteli až do obeda? Dnes vám nikto a nič nebude brániť.  Vyrazte do prírody, na potulky Štiavnicou, okúpte sa v krištáľovo čistej vode baníckych tajchov alebo nerobte vôbec nič.

citanie-knihy-na-terase

Za zvukov praskajúceho ohňa

Vyhladlo vám? Vyskúšajte si pripraviť chutné jedlo na ohni, ako to robili naši prarodičia. Zapozerajte sa do plápolajúceho ohňa. Aj vďaka nemu oceníte čistú a autentickú chuť prírodných surovín od našich miestnych farmárov. Dobré jedlo si najlepšie vychutnáte pod holým nebom v ničím nerušenom prostredí.

forrest_glamp_moodboard_18
glamping_exclusive

V kraji zasľúbeného odpočinku

Nepoznáme nič lepšie ako zakončiť deň v súkromnej vírivke s výhľadom na jasnú, nočnú oblohu. Ponorte sa do vlastných myšlienok a vychutnávajte si život, ktorý sa aspoň na malú chvíľu zastavil. Ten najlepší relax nájdete v kúsku Fínska, ktorý sme pre vás doniesli až sem – vo vyhriatej saune.

DSC_8142
pobyt v prirode

Ponorte sa do perín

Vychutnajte si dobrý a výdatný spánok vo voňavej a pohodlnej hotelovej posteli. Len vy, šum lesa a vôňa okolitej prírody.

hotel-pod-hviezdami
forrest-glamp_forrestglamp.sk_46

Postaráme sa o všetko

Sme Lucia a Michal, a váš oddych je naša radosť. Stačí, keď nám poviete, čo si želáte a my urobíme všetko preto, aby sme to splnili. Sme priatelia, ktorých budete mať na blízku, vždy keď budete potrebovať. Milujeme prírodu a urobíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili ako doma.

ForRest glamping

Doprajte si ForRest